Magdalena Koleśnik z Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego!

MNPS
Magdalena Koleśnik z Nagrodą im. Zbyszka Cybulskiego!

Już 11 lutego 2022 roku na ekrany kin wejdzie komedia romantyczna „Miłość na pierwszą stronę”, w której występuje Magdalena Koleśnik, przeżywająca właśnie rozkwit kariery. W zeszłym roku w Gdyni została nagrodzona Złotymi Lwami jako najlepsza aktorka, a teraz dołączyła do grona wybitnych laureatów Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

W „Miłości na pierwszą stronę” zobaczymy Koleśnik w komediowej odsłonie. Wcieliła się w ekscentryczną, energiczną i pewną siebie narzeczoną Pierwszej Partii Rzeczpospolitej – syna pary prezydenckiej, w którego wcielił się Piotr Stramowski.

„Miłość na pierwszą stronę” reżyseruje Maria Sadowska, twórczyni m. in. „Dziewczyn z Dubaju” i doskonale przyjętej przez publiczność „Sztuki kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, którą w kinach obejrzało ponad 1,8 mln widzów. Scenariusz napisał Mariusz Kuczewski, znany z pracy przy największych hitach polskiego kina komercyjnego, m.in. trzech części „Listów do M.”.

Oprócz Magdaleny Koleśnik w filmie wystąpili również: Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Magdalena Schejbal, Rafał Zawierucha, Mateusz Damięcki, Tomasz Oświeciński oraz Ewa Telega.

„Miłość na pierwszą stronę” to historia Niny (Olga Bołądź) - współczesnego kopciuszka i Roberta (Piotr Stramowski) - syna pary prezydenckiej. Ona jest w trakcie życiowej przemiany i przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. On też chce żyć na własnych zasadach i uwolnić się od blasku fleszy, co może okazać się trudniejsze, niż przypuszcza. Między bohaterami zaiskrzy jedynie ulotna „miłość na pierwszą stronę”, czy wielkie uczucie na całe życie? Widzowie przekonają się w kinach już 11 lutego 2022 roku.