Michał Szpak debiutuje w filmie! Zobacz fragment „To musi być miłość” z jego udziałem!

TMBM
To musi być miłość Michał Szpak debiutuje w  filmie!

Już 5 listopada na ekrany kin wejdzie „To musi być miłość” – pierwsza komedia romantyczna tej jesieni, która opowiada o trzech siostrach i ich miłosnych perypetiach. W filmie wyreżyserowanym przez Michała Rogalskiego, obok takich gwiazd jak Małgorzata Kożuchowska czy Tomasz Karolak, zobaczymy Michała Szpaka. Artysta zaśpiewa jedną ze swoich ballad o tym, że nigdy nie należy się poddawać.

Michał Szpak zdecydował się na udział w filmie pod wpływem scenariusza Agnieszki Pilaszewskiej, w którym się zakochał. Artysta wystąpił w scenie, w której, oprócz niego, zobaczymy m.in.: Macieja Rocka, Karolinę Szymczak (prywatnie żonę Piotra Adamczyka), a także główne postaci filmu (które zagrali: Tomasz Karolak, Ina Sobala, Anna Smołowik, Mateusz Rusin i Rafał Królikowski). Losy wszystkich bohaterów przecinają się podczas eventu, który swoim występem dopełnia Michał Szpak.

Wykonany w akustycznej wersji utwór „Po niebo” doskonale oddaje klimat romantycznej komedii „To musi być miłość”, która opowiada o tym, że cuda się zdarzają, a miłość to najpotężniejsze uczucie na świecie, mogące wszystko przezwyciężyć.

„Niezależnie od tego, kim jesteśmy, gdy znajdziemy się na drodze miłości, potrafimy o nią walczyć ze wszystkich sił. Ten film uczy, jak to robić i przypomina o tym, że warto ten wysiłek podjąć. Wierzę, że bohaterowie „To musi być miłość” dostarczą widzom nie tylko śmiechu i wzruszeń, ale także przypomną im, co jest tak naprawdę ważne w codziennym życiu” – tak o filmie mówi Tomasz Karolak.

W „To musi być miłość” zobaczymy również Ilonę Ostrowską, Jana Englerta i Małgorzatę Zajączkowską.

Akcja filmu rozgrywa się w magicznym czasie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem. Miłosne zawirowania sprowadzają trzy siostry do nastrojowego Sopotu, gdzie w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować, co dalej z ich życiem romantycznym. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie, w stylu Bridget Jones, muszą szybko ustalić plan działania, bo ich faceci właśnie przyjechali do miasta błagać o drugą szansę. Jednak, aby odzyskać zaufanie sióstr, będą musieli odpokutować swoje grzeszki i ponownie zdobyć ich serca. Czy im się to uda? „To musi być miłość” jest przede wszystkim pełną humoru i wzruszeń komedią romantyczną, ale także uniwersalną opowieścią o sile więzów rodzinnych i niesamowitej mocy prawdziwej przyjaźni.