Fuks 2 - wystartowały zdjęcia do drugiej części kultowej komedii!

fuks2
Fuks 2 - wystartowały zdjęcia

Rozpoczęto pracę na planie zdjęciowym „Fuksa 2” w reżyserii Macieja Dutkiewicza. Kontynuację jednej z najpopularniejszych polskich komedii, dzięki której na wielkim ekranie zaistniał Maciej Stuhr, zobaczymy w kinach w 2022 roku. „Fuks 2” produkuje House Media Company w koprodukcji z Grupą Polsat, a za jego rozpowszechnianie w kinach odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.

Maciek jest bystrym i ogarniętym dwudziestolatkiem, choć pieniądze i samochód na randkę musi pożyczyć od taty. Jego ojciec w dniu osiemnastych urodzin odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, przyczynił się do rozbicia dwóch policyjnych radiowozów i „stuknął na grubą kasę” szemranego biznesmena. Jednocześnie zdobył serce pięknej kobiety. Poprzeczkę zawiesił zatem wysoko, a już niedługo okaże się, czy syn odziedziczył po nim brawurowy charakter i skłonność do niebezpiecznych intryg. Wszystko to stanie się za sprawą randki, która połączy go z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami i wciągnie w grę, której stawką jest wielka kasa i jeszcze większa miłość.

 

W kontynuacji hitu powróci nie tylko Maciej Stuhr, ale także legenda polskiego kina - Janusz Gajos. Poza nimi w głównej obsadzie komedii gangsterskiej zobaczymy Macieja Musiała, Katarzynę Sawczuk, Sonię Bohosiewicz, Cezarego Pazurę oraz Paulinę Gałązkę.

Pierwszy „Fuks” trafił do kin w 1999 roku i stał się przepustką do kariery dla nieznanego jeszcze Macieja Stuhra. To po występie w tej produkcji nadszedł czas na kolejne komediowe sukcesy polskiego kina ze Stuhrem w rolach głównych. Warto wymienić chociażby „Chłopaki nie płaczą”, „Poranek Kojota” czy „Testosteron”. W drugiej części „Fuksa” rolę młodego-gniewnego przejmie Maciej Musiał, filmowy syn Stuhra. Czy równie skutecznie uda mu się wybrnąć z tarapatów i zdobyć serce pięknej kobiety?

Film trafi do kin w 2022 roku.