Jurek Maskonurek rusza na ratunek! Czas rozpocząć Misję Puffinów.

jurek-maskonurek
Jurek Maskonurek rusza na ratunek

Jurek Maskonurek rusza na ratunek! Czas rozpocząć Misję Puffinów. Celem jest ocalenie Arktyki przed eksperymentami nieznośnego morsa o imieniu Otton. W rolach głównych ponownie razem Cezary Pazura i Johny Depp.

W filmie, w rolach dubbingowych, zobaczymy razem Cezarego Pazurę i Johnny'ego Deppa. Czarek będzie narratorem, a Johnny Depp, oczywiście, wcieli się w postać Jurka Maskonurka. To nie pierwsza produkcja, w której ten duet pracuje razem. W polskiej wersji "Piratów z Karaibów: Na krańcu świata" mieliśmy już okazję obejrzeć Johnny'ego Deppa mówiącego głosem Czarka Pazury.

Jurek Maskonurek rusza na ratunek Johny Depp

Johnny Depp wcieli się w postać Jurka Maskonurka

Jurek Maskonurek rusza na ratunek Cezary Pazura

Cezary Pazura - narrator

"Jurek Maskonurek: Misja Puffinów" to animowany film, w którym pojawiają się postacie dobrze znane zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Po raz pierwszy sympatyczne małe ptaszki wystąpiły w pełnometrażowej produkcji pod tytułem "Śnieżna Paczka", a następnie zostały bohaterami seriali "Puffins" oraz "Wyspa Puffinów", z kinową wersją, którą mogliśmy niedawno, bo w styczniutego roku, oglądać w Polsce.

Maskonurki to bardzo żywe ptaki, które bez problemu poruszają się na lądzie, w powietrzu, jak i pod wodą. Widzowie filmu dowiedzą się więcej zarówno o nich jak i o morzach oraz zagrożeniach związanych z degradacją przyrody.

To świetna opowieść na pierwszy seans, dziecięca publiczność doceni ekscytujące przygody zwierząt z Arktyki. Ilość i zwroty akcji zadowolą również doświadczonych widzów kinowych, a Cezary Pazura dodatkowo uprzyjemni seans opiekunom. Pod warstwa czysto rozrywkową filmu kryje się ta druga, równie ważna, warstwa edukacyjna. „Jurek Maskonurek: Misja Puffinów” jako bajka ekologiczna, pokazuje w zrozumiały dla najmłodszych sposób, jak istotna we współczesnym świecie jest dbałość o naturę i poszanowanie dla niej. Poranek w kinie może być więc całkiem mądrze wykorzystanym czasem dla całej rodziny

Dystrybucja Mówi Serwis zaprasza do kin w całej Polsce już od czerwca.
A teraz obejrzyjcie pierwszy zwiastun filmu "Jurek Maskonurek: Misja Puffinów".