„Nie cudzołóż i nie kradnij” - gwiazdy filmu zapraszają do kina!

nie-cudzołóż
Nie cudzołóż i nie kradnij Ruszyły zdjęcia do nowej komedii gangsterskiej!

Julia Wieniawa, Aleksandra Popławska, Mateusz Banasiuk i Sebastian Stankiewicz, to tylko niektóre gwiazdy, które zapraszają widzów do powrotu do kina. Aktorów możemy zobaczyć w zabawnych spotach, nawiązujących do scen z komedii gangsterskiej: „Nie cudzołóż i nie kradnij”.

Żona planuje otruć męża, gangsterzy chcą się pozbyć kuriera, a bezbożnica Sandra spowiada się z oglądania filmów na streamingu razem z kolegą. A wszyscy chcą poczuć prawdziwe emocje i przeżyć coś wyjątkowego. Ratunkiem dla nich może być tylko kino.

Spoty zostały zrealizowane w związku ze zbliżającą się premierą reżyserskiego debiutu Mariusza Kuczewskiego, który zdobył uznanie jako scenarzysta, m. in. serii „Listy do M.” oraz „Underdoga”. Zobaczymy w nim Julię Wieniawę jako nierządnicę w stroju anioła, Mateusza Banasiuka jako niewiernego męża Aleksandry Popławskiej, Cezarego Pazurę jako sutenera rodem z Dzikiego Zachodu oraz Bartka Firleta i Sebastiana Stankiewicza jako groteskowych, ale groźnych gangsterów. W filmie nikt nie dostanie rozgrzeszenia, a kara za grzechy będzie nieuchronna i sroga. Nadal jednak pozostanie pytanie, czy o tym wszystkim zadecydował przypadek, spisek, czy Bóg.

Spoty powstały przy współpracy z sieciami kin: Cinema City, Multikino, oraz Helios. Kampania rusza 4 listopada w kinach w całej Polsce oraz na portalach należących do kin.

Za kreację i produkcję spotów odpowiada DreamLake sp. z o.o.. Twórcami kampanii są: Mariusz Kuczewski, Magdalena Kuczewska, Marcin Gwarda (Studio Reflektor), Ivana Mandes, Emilia Tomczak-Stosiak, Marcin Mackowicz, Łukasz Ziółek, MX35 Camera Rental i LIGHTHOUSE Guru.

Za postprodukcję spotów odpowiada FixaFilm oraz Ucho Studio.

„Nie cudzołóż i nie kradnij” 18 listopada trafi do kin w całej Polsce.