O nas

Dystrybucja Mówi Serwis to niezależny dystrybutor filmowy wspierany silnie przez Grupę Polsat. Współpracujemy blisko z polskimi producentami, włączając się w proces produkcji filmów również w roli koproducenta. Dysponujemy szerokim katalogiem filmowym, w którym oprócz kinowych hitów znajdują się również propozycje dla młodych widzów.

Dyrektorem działu marketingu jest Paweł Fiłonowicz, a szefem działu dystrybucji Marek Michalik. Właścicielem firmy jest Zygmunt Solorz, a zarządzana jest przez: Andrzeja Papisa (Prezes Mówi Serwis Sp. z o. o.) oraz Macieja Sowińskiego (Członek Zarządu Mówi Serwis Sp. z o. o.)

Kontakt

Dystrybucja Mówi Serwis Sp. z o.o.
Al. Stanów Zjednoczonych 61
04-028 Warszawa

Dział marketingu

Paweł Fiłonowicz
Dyrektor Marketingu
pfilonowicz@mowiserwis.pl

Aneta Klemke
Manager ds. Marketingu
aklemke@mowiserwis.pl

Agnieszka Schoeneich
Manager ds. Marketingu
aschoeneich@mowiserwis.pl

Klaudia Dymińska
Specjalista ds. Marketingu
kdyminska@mowiserwis.pl

Klara Czerkawska-Heil
Współpraca PR
Klara@heil.com.pl

Dział dystrybucji

Marek Michalik
Dyrektor Dystrybucji
mmichalik@mowiserwis.pl

Urszula Burakowska
Kierownik Działu Dystrybucji
uburakowska@mowiserwis.pl
887 876 768

Magda Zawartka
Młodszy Specjalista ds. Dystrybucji
mzawartka@mowiserwis.pl
795 506 682

Marta Nowakowska
License Manager Sprzedaż i zakup licencji (VOD, TV)
(nie dotyczy praw kinowych)
mnowakowska@mowiserwis.pl
601 165 207