W kinach od 12 stycznia 2018 r.

Narzeczony na niby

„Narzeczony na niby” to komedia romantyczna w reżyserii Bartka Prokopowicza. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych polskich aktorów, m.in: Piotra Stramowskiego („Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Julię Kamińską („Brzydula”), Sonię Bohosiewicz („Po prostu przyjaźń”), Piotra Adamczyka („Sztuka kochania”), Tomasza Karolaka („Listy do M. 3”), Mikołaja Roznerskiego („7 rzeczy, których nie wiesz o facetach”), Barbarę Kurdej-Szatan („Wkręceni 2”), Dorotę Kolak („Sztuka kochania”), Ewę Kasprzyk („Przyjaciółki”), Andrzeja Grabowskiego („Pitbull. Nowe porządki”) i Janusza Chabiora („Botoks”).

„Narzeczony na niby” to opowieść o związkowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie. Idealne życie, o którym marzymy, rzadko kiedy tak naprawdę jest idealne, a ci którym oddajemy nasze serca, niestety potrafią je z łatwością łamać. Gdy któregoś dnia życie Kariny zamieni się w pasmo nieszczęść, postanowi ona wziąć sprawy w swoje ręce i „podkoloruje” rzeczywistość. Niestety uruchomiony festiwal małych i dużych kłamstw wymknie się jej spod kontroli doprowadzając do wielu przezabawnych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie filmu, będą musieli zrobić porządek zarówno w swoim życiu, jak i w swoich sercach.

„Narzeczony na niby” to film o miłości w wielu jej odcieniach. Mam nadzieję, że widzowie po obejrzeniu naszej komedii romantycznej poczują się odrobinę inni - lepsi, podbudowani i oczywiście radośniejsi. Że zobaczą w bohaterach samych siebie, bo filmowe postaci są bardzo blisko życia, pracują w realnych zawodach i funkcjonują w różnych rodzinnych układach. Ten film trafi zarówno do poszukujących prawdziwej miłości singli, jak i osób, które są w związkach. Tym pierwszym da potężną dawkę nadziei, a tym drugim poczucie, że warto doceniać swój związek i o niego dbać mówi reżyser filmu, Bartek Prokopowicz.

Autorką pomysłu na film jest Katarzyna Sarnowska. Scenariusz wyszedł spod ręki Katarzyny Sarnowskiej i Katii Priwieziencew. Film reżyseruje Bartosz Prokopowicz. Autorem zdjęć jest Jeremiasz Prokopowicz. Kierownictwo produkcji – Ewa M. Pawłowska; Reżyser castingu – Piotr Bartuszek; Dźwięk – Ola Pniak; Kostiumy – Anna Męczyńska; Charakteryzacja – Dominika Dylewska.

Producentem filmu jest TFP. Koproducentami są: Telewizja Polsat oraz Cyfrowy Polsat. Dystrybutorem filmu jest Dystrybucja Mówi Serwis. Film wejdzie do kin 12 stycznia 2018 roku.

Fotosy